کلودافزار

همان طور که در خبرهای قبلی نیز اطلاع داده شده بود، انجمن مایل به همکاری با تمام شرکت هایی است که در زمینه Microsoft CRM فعالیت می نمایند. یکی از این شرکت ها کلودافزار است که تنها شرکت ارائه کننده  Microsoft CRM  آنلاین و فارسی است. در ادامه معرفی مختصری از این شرکت آورده شده است.

کلودافزار، از معتبرترین ارائه دهندگان نرم‌افزارهای آنلاین یا “نرم‌افزار به عنوان خدمت” (SaaS) مبتنی بر یک بستر رایانش ابری (Cloud Computing) در ایران است. کلیه‌ی نرم‌افزارهای کلودافزار به صورت آنلاین ارایه شده و جهت دسترسی به آنها تنها نیاز به یک اتصال اینترنت دارید. این ویژگی سبب کاهش چشمگیر هزینه‌های سرور،  سخت افزار، نرم افزار و حتا نیروی انسانی می شود.

نرم افزارهای کلودافزار بر روی یکی از مجهزترین مراکز داده (دیتا سنتر) در داخل ایران نگهداری و محافظت شده و برخورداری از بالاترین استانداردهای امنیتی و تداوم کسب‌وکار (Business Continuity) ، متضمن امنیت و حفظ اطلاعات و داده های کاربران ما می‌باشد.

همچنین کلودافزار به عنوان پارتنر مایکروسافت در استرالیا، تلاش بسیاری در انتقال تجربیات جهانی خود به ایران و قرار دادن این امکانات در اختیار کاربران ایرانی نموده است. در همین راستا کلودافزار برای نخستین بار اقدام به عرضه سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت موسوم به Microsoft Dynamics CRM به صورت آنلاین و فارسی مبتنی بر فناوری مورد تائید مایکروسافت در ایران نموده است.

جهت مراجعه به وبگاه این شرکت به این پیوند و مطالعه دیدگاه های آقای حقیقت ثابت (موسس کلودافزار) به این پیوند مراجعه نمایید.