مایکروسافت اخیراً با Parature (یک شرکت پیشرو در زمینه خدمات cloud) توافقنامه تجاری امضا کرده است. بر اساس این توافق، بسته های self-service جهت افزایش قابلیت های CRM در ارائه خدمات به مشتریان تولید خواهد شد.

باب استاتز اظهار داشت: «مشتریان بهتر و بیشتر از قبل با یکدیگر در ارتباط هستد. سازمان ها به دنبال راهکارهایی جهت تقویت ارتباط با مشتریان در کانال ها، ادبیات و روش های مخصوص به خودشان هستند. Parature برای هر تجارتی مناسب است، و ما را قادر خواهد کرد یکی از بهترین خدمات cloud برای self-service مشتریان را ارائه دهیم. این تواقق نامه ترکیبی مناسب جهت ارائه خدماتی فراتر از انتظار مشتریان خواهد بود.»

به عنوان یک ارائه دهنده خدمات cloud، شرکت Parature به سازمان های متوسط و بزرگ خدمات ارائه می نماید. بیش از 70 میلیون کاربر و 500 برند برتر از خدمات آن استفاده می نمایند. این شرکت در سال 2013 جوایز متعددی را در زمینه استفاده از رسانه های اجتماعی در کمک به سازمان ها به ارائه خدمات مناسب دریافت نمود.

روش های Parature در راهکارهای آن به سازمان ها استفاده از مراکز دانشی بر روی وب و فیسبوک است. همچنین استفاده از سیستم های ticketing، خدمات بر روی موبایل ها و تمامی وسایل مرتبط و chat با روش های قدیمی و کانال های جدید جهت درآمدزایی از فرصت های بالقوه از دیگر روش های مورد استفاده این شرکت هستند. این راهکارها، Microsoft Dynamics CRM را که با کمک گردش های کاری و فرایندهای تجاری آن به عوامل سازمان در خدمات به مشتریان کمک می کند، تقویت خواهد نمود.

این توافق هنوز نهایی نشده است و برنامه های زمانی تولید محصول مشترک و نحوه یکپارچه سازی اعلام نشده اند. اطلاعات بیشتر در Parafest 2014 ارائه خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد Parature به این پیوند مراجعه نمایید.