سلام

من روی org تستی که الان دارم فعالیتهام رو روش انجام میدم، وقتی که یک invoice ایجاد شده رو تغییر می دم و می خوام ذخیره کنم خطای پیوست رو دریافت می کنم. هرچیز custome و پلاگین که روی فرم بوده رو پاک کردم اما مشکل همچنان باقیه.(البته فکر می کنم خطایی که میده مربوط به پلاگینی هست که روی activity ها داره اجرا میشه)

برای اینکه بتونم به کارم ادامه بدم سعی کردم تا یک org جدید ایجاد کنم که به قسمت deployment manager رفتم اما وقتی که new organization رو می زنم به خطای microsoft management console has stopped working برمیخورم و برنامه بسته میشه.

می خواستم ببینم خطایی که در invoice میده ربطی به مشکلی که در mmcهست؛ داره؟

البته لازم به ذکره که در org اصلی ما هیچ مشکلی در invoice ها نداریم.

برای رفع مشکل mmc وب سایت زیر پیشنهاد استفاده از SFC Scan رو دادن؛ موردی نداره اگه اینکارو انجام بدم؟

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-performance/my-microsoft-management-console-has-stopped/3c6c8cc7-1850-e011-8dfc-68b599b31bf5?auth=1

با تشکر از صبوریتون

سلام

نه ربطی نداره. فارسی ساز این مشکل را ایجاد می کند.  یکی رجیستری را باید موقتاً در زمان ایجاد ارگان جدید تغییر نام دهید و پس از ایجاد نام آن را به قبل برگردانید. در مورد این رجیستری کی از دوستانی که فارسی ساز را خریداری نموده‌اید سوال فرمایید.

ممنونم از پاسختون