سلام

آیا راهی وجود داره که از طریق workflow  بشه یه فعالیت را برای کسی با یک سطح دسترسی خاصی share کرد؟

من یه راهکار پیدا کردم منتها راهکار Import نمیشه وخطا میده 

اسم راهکار اینه ...

CRM2011WorkflowUtilities_3_0_0_0_managed 

از این لینک 

https://mscrmworkflowutilities.codeplex.com/

سلام

راهکاری که پیدا کردین راهکار خوبی هست و به درد همین کار می خوره. مشکلی هم توی importش من تاحالا ندیدم. باز اگه خواستین لاگ دقیق خطا رو بفرستین بررسی کنم.

با سلام لاگ فایل ضمیمه میگردد 

این لاگ به حل شدن مشکل کمکی نمی کند. لطفاً trace log را تهیه نمایید.

پیوست شده است 

سلام

من فایل های لاگ رو بررسی کردم، متأسفانه solution برای خطاهاش لاگ خوبی نداده و اصلاً مشخص نکرده که خطا به چه دلیلی به وجود اومده. برای تست می تونید همین solution را توی یه organization دیگه روی همون سرور وارد کنید و ببینید وارد می شه یا نه. اگر بدون مشکل باشه، دلیل مشکل روی organization اصلی می تونه وجود customization هایی باشه که با solution مشکل دارن.

یه نکته بی ربط به این مشکل، من توی بررسی لاگ فایل ها متوجه شدم که چند تا موجودیت ساختین که اسم این موجویت ها انگلیسی نیست، که این کار اصلاً درست نیست. به جای استفاده از اسم فارسی، اسم انگلیسی استفاده کنید و از translation مربوط به solution استفاده کنید.

اره درسته ، ممنونم از راهنماییتون حتما درستش میکنم ... 

در باره مشکل اصلی هم باید بگم من این و رو یه  organizaton دیگه ای هم زدم منتها رو اون هم همین پیغام و بهمون داده ...

البته روی همین سرور بودن هر دوتاش ...

سلام مجدد

من دوباره چک کردم، به نظرم مشکل مربوط به Rollup باشه. من توی سروری که Rollup 6 داشت قبلاً این Solution رو نصب کردم و بعدها که Rollupهای بعدی اومد مشکلی پیش نیومد. چون روی سرور نصب بود. ولی برای حالت فعلی احتمال میدم که Rollup سرور شما بالاتر از Rollupی هست که مربوط به این Solution باید باشه. توی Documentationهای مربوط به صفحه ش هم چک کردم موردی در مورد Rollupش گفته نشده. ولی با تستی که کردین احتمال زیاد میدم که مربوط به Rollup باشه. اگر دسترسی داشتین توی سرورهایی با Rollup پایین تر هم تستش کنید.

سلام

من نسخه ای از راهکار Workflow Utilities رو پیدا کردم که توی Rollup های بالاتر CRM هم کار می کنه. شاید به درد شما هم بخوره

سلام

من قبلا از ورژن 2.0.2.0 این سولوشن استفاده کردم، منتها الان بعد از یک مدت خطا میده که certify نیست و نمی تونم workflowهایی که ازش تو اونها استفاده کردم رو باز کنم.حتی نمیتونم پاکش کنم. میشه منو راهنمایی کنید.

ممنون

سلام

توی کدوم نسخه استفاده کردین؟ و توی چه رولاپی؟

سلام

در نسخه 2011 استفاده کردم. البته مشکلم بعد از 2 روز حل شد ولی طی 2 روز نمیتونستم workflowها رو ببینم

مرسی از پیگیریتون

چه شکلی حل  شد؟

سلام

مساله اینجاست که نمیدونم چه شکلی حل شد.؟؟؟؟؟؟ ولی خودش درست شد.

سلام.

ورژن سی آر ام ما 2016 هست. من قبلا از تولز زیر برای Share کردن یه رکورد از طریق workflow استفاده میکردم:

msdyncrmWorkflowTools (1.0.13.0):msdyncrmWorkflowTools.ShareRecordWithUser

ولی الان دیگه نمیتونم و در واقع کار نمیکنه! میتونید راه حل جدیدی بهم معرفی کنید؟

ممنون

موقع استفاده URL رکورد رو میخواد ولی نمیشه بهش معرفی کرد.