با سلام

برای workflow activity یه کد ساده نوشتم اما موقع build گرفتن error پیوست رو میده ؛ البته رفرنسهای لازم رو هم add کردم

سلام

شما چند تا مشکل دارید که از توی کدتون فقط یکیش قابل دیدن هست. Early Bindیکه (فایل XRM) ساختید با چه اسمی هست؟ از چه کامندی برای ساختنش استفاده کردین؟

سلام

از early bind استفاده نکردم ؛ البته بعد از جواب شما اون رو ایجاد کردم و به کدم اضافه کردم اما تغییری ایجاد نشد.

قابل ذکر است که وقتی refrence های لازم رو از sdk2011 برمیدارم و به رفرنسها اضافه می کنم بدون خطا build می گیره!!

اما در کل early bing مگه برای راحتی کد نویسی نیست؟؟؟ یعنی لزوما باید توی کدنویسی باشه یا خیر؟

با تشکر

در مورد رفرنس های بهتره از SDK باشه تا مشکلی پیش نیاد. ممکنه رفرنس های قبلی حذف شدن یا تغییری داشتن.

در مورد Early Bind هم ضروری نیست. اتفاقاً بودنش باعث میشه یه مقدار Performance پلاگین بیاد پایین. فقط کدنویسی رو راحت می کنه.

ممنونم اما درمورد جواب اولتون ؛ استاد من منظورم اینه که وقتی رفرنس ها رو از sdk2015 برمیدارم و به رفرنسهای کد اضافه می کنم روی build گرفتن اون error پست اول رو می داد اما وقتی از رفرنسهای sdk2011 استفاده می کنم مشکلش حل می شه و به راحتی build می گیره و کار می کنه به نظرتون بخاطر چیه؟

جسارتا ریشه مشکل میتونه چیزهای متنوعی باشه و باید ریز و یک به یک حل بشه. چیزایی که به ذهنم میرسه اینا هستن:

1- شما ممکنه از Syntax های مربوط به CWA های نسخه 2011 استفاده کرده باشید که توی 2015 عوض شدن. مثلاً من دیدم که در مورد ReferenceTargetAttribute یه اروری داشتین.

2- میتونه به خاطر این باشه که Using هاتون با رفرنس ها همخوانی ندارن. مثلاً رفرنس های 2015 باید به شکل دیگه Use بشن.

3- حتی یه وقتهایی مشکل خود Visual Studio هست و با یه بار بستن و باز کردن و بیلد گرفتن حل میشه.

واقعا ممنون استاد از توصیه هاتون