سلام 

ببخشید چطوری میشه دسترسی ها رو طوری فراهم کرد که هر کاربر بتونه Activitiy های که ایجاد کرد فقط و فقط خودش ببنده و تکمیل کنه

زمانی که  با کسی به اشتراک میزاره اون شخص نتونه تکمیل کنه ...

فقط کسی بتونه فعالیت و تکمیل کنه که مالک فعالیت هست.

سلام

سوال اصلی اینه که فعالیت چرا باید با کسی به اشتراک گذاشته بشه؟ فعالیت یه بخش ایزوله شده از یک پروژه یا کار هست که خاص هر کسی ایجاد میشه و نیازی به share کردن اون نباید وجود داشته باشه. پس بنابراین اگر جایی از فرآیند وظیفه‌ای با کسی share میشه نشون میده که فرایند درست نیست و باید اصلاح بشه.

درهرصورت اگر فرایند رو نتونین اصلاح بکنین کاری که میخوایین قابل انجام است. با Ribbon Workbench یا هر برنامه دیگه ای که بشه دکمه ها رو اصلاح کرد، می تونید برای دکمه Mark as complete یه rule از نوع enable rule اضافه کنید. توی اون rule هم باید چک کنید که owner فعالیت (با Xrm.Page میشه به راحتی Id رو به دست آورد) و شخصی که لاگین کرده (توی بخش context رفرنس Xrm.Page) یکی هستن یا نه. اگر یکی نبودن دکمه disable باقی بمونه. و در غیر اینصورت enable بشه.

با سلام

استاد یه زمانی پیش میاد مدیر برای یه شخصی تو سازمان قراره یه وظیفه ای مشخص کنه که اون و انجام بده و مطمین بشه که اون کار انجام شده  !

برای انجام  این کار ما یه گردش کار از نوع محاوره طراحی کردیم یه چند تا مقدار و از کاربر دریافت میکنه و برای کاربر هدف وظیفه مورد نیاز را ایجاد میکنه!

حالا مشکل اینجاست که میخوایم این فعالیت زمانی بسته شود که اون وظیفه به نتیجه رسیده باشه... و کار تحویل داده شود ... درغیر این صورت کاربر هدف حتی به اشتباه هم نتونه اون وظیفه و ببنده...

در کل هدف اینه مادامی که فعالیت تحویل دادخ نشد بسته نشه 

روالی که دستور دادید انجام دادم 

منتها یه جاهاییش و فکر کنم اشتباه رفتم ... طبق بررسی هایی که تو وب انجام دادم شایدم مشکل از مرور گرباشه ...

راهکار ونصب کردم  یه  enable rule منتها تو تعریف شرط به مشکل خوردم 

زمانی که خواستم شرط و تعریف کنم از نوعی که تو عکس ضمیمه شده نمایش داده شد  نتونستم اون وب سورسم و بهش اد کنم 

سلام

شما احتمالاً یه solutionی را داخل ribbon workbench باز کرده اید. library شما قبل از باز کردن اون solutioin باید داخلش قرار گرفته بشه. دراین صورت اون library را به شما نمایش میده.