روی اوردر پروداکت و اینویس پروداکت امکان مپ کردن فیلدها فعال نیست چطور میشه چن تا فیلد رو رو این دوتا انتیتی مپ کرد .

و اینکه تو انتیتی اوردرپروداکت وقتی روی کرییتش یه ورک فلو ایجاد میکنم امکان آپدیت همین انتیتی وجود نداره ؟

سلام

Map کردن برای موجودیت‌های قابل اعمال هست که رابطه مستقیم دارند، مثل Quote و Order که باهم رابطه 1:N دارند. برای محصولات Order و Invoice این موضوع امکان‌پذیر نیست به دلیل نداشتن رابطه مستقیم.

موضوع دوم هم امکان‌پذیر نیست. می‌تونید خودتون Custom Workflow Step بنویسید براش که کاری که می‌خواهید انجام بشه.

برای مورداول هیچ راهی نداره که بتونم تو کد نویسیم پیدا کنم ک کدوم اوردر پروداکت با کدوم اینویس پروداکت متناظر هست ؟

نه. مگر اینکه از existing productها استفاده کرده باشین و نه write in product. در این حالت از نظر اتصال به product می‌تونید تناظرشون رو پیدا کنید.

نه اینم ک نمیشه . چون ممکنه یه پروداکت رو چنبار تو اوردر بزنم

چرا باید یه product چند بار توی اردر زده بشه؟

واحد فروش همچین کاری میکنن

موقع آپدیت اینویس پروداکت این خطارو دارم

System.ServiceModel.FaultException`1: 'The product and the unit cannot be updated while the entity is locked.'

ینی از طریق کد نویسی قابل آپدیت نیستن اینویس پروداکت ها ؟

اونکه کار اشتباهی هست. شما باید جلوش رو بگیرید این اتفاق نیفته. در‌مورد سوالتون هم  هم سفارش و هم فاکتور قیمتشون لاک میشه از طریق اورراد پرایسینگ میتونید قفلش رو بردارید