سلام روز بخیر

ببخشید برای ارتقا crm 2015 به crm 2016 ؛ نرم افزار 2016 رو روی یه سرور دیگه نصب کردم و از دیتا بیس 2015 یه بک آپ full گرفتم و الان فک می کنم باید این بک آپ رو روی دیتا بیس سرور 2016 restore کنم.

اما متأسفانه پیغام خطا میده.

اگه روش کارم اشتباهه لطفا راهنماییم کنید و اگه هم که درسته ریز خطا رو بفرستم تا راهنمایی بشم.

ممنون از صبوریتون

سلام. نه مشکلی نداره. دیتابیس باید روی سرور جدید ریستور بسه

ممنونم استاد

سلام؛

چه جاهایی باید دیتا بیس آفلاین بشه یا Detaach بشه که بتونیم restore کنیم ؛ چون هی پیغام میده که در حال استفاده هست.

یه موضوع دیگه اینکه اگه 2016 روی درایو c ایجاد شده باشه و 2015 روی درایو d باشه توی جایگزین کردن بک آپ دچار مشکل میشیم؟

یه سوال دیگه اینکه از کدام از این دیتا بیسها باید بک آپ گرفته بشه و بعد Restore بشه

• OrganizationName_MSCRM
  • MSCRM_CONFIG
  • ReportServer
  • ReportServertempdb
  • master
  • msdb

ممنون میشم که جواب بدید

سلام

فقط ارگان organizationname_mscrm رو detach کنید و ببرید توی سرور جدید attach کنید. ربطی به درایوش هم نداره.

سلام

چشم ؛ممنونم

ممنون با کمک شما مشکلم حل شد الان یه سوال دیگه دارم ؛ من یه تعداد پلاگین دارم که توی ویندوز قدیمی وقتی که می خواستم رجیسترشون کنم تیک data رو زدم و الان هم همراه دیتا بیس منتقل شده و مشکلی نداره ولی سوالم الان اینه که اگه الان بخوام این پلاگین رو حذف کنم و یه پلاگین جدید بذارم باید چیکار کنم ؟

چون الان انگار با دیتا بیس منتقل شده

روش رجیستر رو توی شکل پیوست گذاشتم

ممنون

با همون ابزار plugin registeration وصل بشید به ارگان جدید (2016) و پاکش کنید.