با سلام خدمت جناب مهندس

من دوتا مسوال دارم ...

میخام به سیستم بگم که به تاریخ ثبت شده در یک فیلد9 روز اضافه کن .چکار کنم که سیستم به صورت خودکار روزهای تعطیل هم به این تاریخ اضافه کنه؟؟

سلام

برای این مورد بایستی خودتون یه custom workflow بنویسید.

با سلام مجدد

میگم چه جور میشه توی crm روز جمعه را به عنوان روز تعطیل در نظر گرفت

بیزینس دی رو تغییر داد؟

الان وقتی فرایند مینویسم شنبه و یکشنبه را به عنوان روز تعطیل در نظر میگیره

مشکل من اینکه میخام یکی فیلد با ماهیت تاریخ را با 8 روز  " روز کاری " جمع کنه بریزه توی یکی دیگه فیلد با ماهیت تاریخ.

وقتی مینویسم میاد شنبه و یکشنبه را به عنوان تعطیلی در نظر میگیره و جوابی که میده با واقعیت جور در نمیاد.اشتباه میشه! واسه این مشکل من میشه راهنمایی کنید چه جوری میشه تنظیم کرد که سیستم روز تعطیل آخر هفته را جمعه در نظر بگیره و یا راه حل دیگه ای بدید...

crm ما 2011 هست

خیلی ممنون

داخل همون Custom Workflow که عرض کردم، از روز جاری یه لوپ مینویسید و تا 8 روز آینده رو یکی یکی چک می‌کنید. اگر داخلش جمعه بود یه روز بهش اضافه می‌کنید.

با عرض پوزش .. .

من رفتم توقسمت setting>>>processes , و یکی ورک فلو ساختم اما اما فرایندی پیدا نکردم که بتونه روز هفته رو بخونه

!!!میشه یکم بیشتر توضیح بدین

سلام

کاستوم ورکفلو یعنی اینکه خودتون کدنویسی کنید و به استپ‌های ورکفلو اضافه کنید. ورکفلو استپی با این مشخصات وجود نداره، و خاص کار شما باید کدنویسی بشه و بعد اعمال بشه.

سلام مجدد

جناب مهندس شما یا یکی از دوستانتون میتونید این کاستوم ورکفلو برای کار من ایجاد  کنید تا به سی ار ام اضافه کنم؟

هزینه اون را هم پرداخت میکنم.

سلام و وقت بخیر

در حال حاضر تمام کارشناسان تیم ما درگیر پروژه‌ها هستن و زمان خالی ندارن متأسفانه.

با سلام

میخاستم بببینم خودتون یا هیچ کدوم از همکاراتون دستش خالی نشده تا یه کمکی به ما بکنن

سلام مجدد

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

سلام

دوستان کسی میتونه کمک بکنه. قیمتش هم  بگید پرداخت میکنم.

این هم ایمیل من: dehghan@jeciran.com

سلام 

ضمن تبریک سال نو 

این لینک و مطالعه بفرمایید 

https://community.dynamics.com/crm/f/117/t/79850