باسلام

در قسمت نوت، برای برخی از یوزرها مطالبی که نوشته می شود، با فونت سفید نوشته می شود و نمی توانند آن را ببینند مگر اینکه سلکت کنند. همینطور نوتی که شخص دیگری نوشته شده هم برایشان سفید است و با سلکت کردن دیده می شود.

ممنون میشم اگر پاسخی برای این مشکل بدهید.

صوفی.

سلام

چه نسخه ای استفاده می‌کنید؟ فارسی‌ساز کدام شرکت؟ در همه مرورگرها این اتفاق می‌افتد؟

سلام

مرسی از پاسختون. نسخه 2016، فارسی ساز نداریم. مرورگر موزیلا و کروم این اتفاق میوفته ولی اکسپلوره نه.

آپدیت 1.0 رو نصب کردید؟

نه. باید نصب کنیم؟

بله نصب کنید. چون معمولا نسخه های اولیه باگ دارن. اول آپدیتهای یک دهم و بعد آپدیتهای یک رو نصب کنید

بله حتما. مرسی ممنون از راهنمایی تون

سلام

ببخشید من نسخه 2015 دارم استفاده می کنم و فارسی ساز شرکت پرسام رو داریم. توی مرورگر firefox این مشکل رو داریم.

البته چند روزیه که این مشکل ایجاد شده ؛ چیزی هم نصب نشده که اثر اون باشه.

سلام

برای ما هم چند روزه این مشکل ایجاد شده.

خانم پورحیدریان، شرایط شما با شرایط خانم صوفی فرق داره. برای شما 2015 هست و فارسی ساز داره. برای خانم صوفی 2016 و بدون فارسی ساز هست. پس وجود فارسی ساز تأثیری توی این شرایط نداره. مربوط به آپدیت‌های مرورگر یا CRM میشه.

بله متوجه شدم استاد

می خواستم ببینم چه کاری باید انجام بدیم

فکر میکنم مربوط به آپدیتهای مرورگر میشه. چون کاربرانی که مازیلاشون رو آپدیت کرده اند، مشکل براشون ایجاد شده.

با سلام

این مشکل در رولاپهای جدید نیز وجود دارد. برای این مشکل راه حل زیر را استفاده نمایید. البته توجه نمایید که این تغییر در سورس مربوط به CRM است و بایستی با دقت انجام شود، همچنین Support نشده است و ممکن است با اولین آپدیتی که بر روی سرور نصب می‌شود نیاز به نصب دوباره آن وجود داشته باشد.

در مسیر نصب CRM به مسیر زیر بروید:

Microsoft Dynamics CRM\CRMWeb\_static\css

و در هر دو پوشه 1033 و 1065 فایل notesv2.css را باز کرده و در بخشی که استایلهای 

.notesWall .notesTextBoxDiv .notesTextBox,
.notesWall .notesTextBoxDiv .notesTitleBox

وجود دارند color: #0000 را به color: #000000 تغییر دهید. سپس IIS Reset کرده و سپس مرورگر را بسته و دوباره باز نمایید.

ممنون از راهنماییتون. حتما امتحان میکنم.

من تغییراتی که شما گفتید رو اعمال کردم. اما به من اجازه  save فایل notesv2.css رو نمیده

IIS رو استاپ کنید و سرویس‌های CRM هم همینطور. بعد ذخیره کنید تغییرات را و بعد استارت کنید.

سلام

من پوشه 1065 رو نداشتم. فقط پوشه 1033 بود. همین مسیری که شما گفتید رو رفتم و انجام دادم. اما متاسفانه مشکلم حل نشد.

ببخشید بعد از restart درست شد.

بازم ممنون

با سلام خدمت همه دوستان و جناب مهندس

من یه مشکل دارم که یوزرها وقتی نوت میزارن میتونن برن و فایل پیوست اون را پاک کنند یا تغییر بدن!!!!

میخام بدونم چه جور میشه این دسترسی را از یوزرها گرفت.؟

(یعنی بتونن نوت بزارن وفایل پیوست کنند ونوت دیگران را بخونن اما به هیچ وجه نتونن پاک یا ویرایش کنن مخصوصا فایل پیوست نوت را!!

سلام

خوب دسترسی حذف و ویرایش رو روی خط Note از کاربران بگیرید. یعنی خالی خالی باشه.