تبدیل اوتلوک به سیستم مدیریت ارتباط با مشتری

برای برخی از کاربران، محیط کاربری Microsoft CRM ممکن است جدید و کمی پیچیده به نظر برسد، اما بیشتر کاربرانِ رایانه با نرم‌افزار اوتلوک (Outlook) به خوبی آشنا هستند و سال‌هاست که از آن استفاده می‌کنند. ما در کلودافزار این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم نموده‌ایم که اوتلوک خود را مبدل به یک ابزار قدرتمند مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) نمایند.

به دلیل گستردگی و آسانی کاربری اوتلوک، کلودافزار برای نخستین بار در ایران اقدام به ارائه خدمت اتصال اونلوک به Microsoft CRM نموده است. راه‌اندازی این افزونه با رعایت کلیه‌‌ی استانداردهای امنیتی مایکروسافت انجام می‌شود. با نصب و راه‌اندازی این افزونه شما به تمامی اطلاعات و رکوردهای Microsoft CRM در درون اوتلوک دسترسی خواهید داشت و قادر خواهید بود تا کلیه فعالیت‌های مرتبط با مشتریان خود را از درون اوتلوک انجام دهید.

برخی از امکانات افزونه اتصال اوتلوک به Microsoft CRM

1- دسترسی به پرونده اشخاص و شرکت‌ها از درون اوتلوک

2- انجام فعالیت‌های بازاریابی و ارسال ایمیل انبوه از طریق اوتلوک

3- اتصال امن و مطمئن تنها از طریق گواهینامه SSL

4- یکپارچگی فعالیت‌ها (Tasks) و قرارهای ملاقات (Appointments) بین اوتلوک و Microsoft CRM

5- محیط کاربری فارسی در اوتلوک

6- دسترسی به کلیه رکوردها و فرم‌های CRM مانند پیش فاکتور و فاکتور فروش در اوتلوک

7- امکان به روزآوری رکوردها و اطلاعات به صورت آفلاین (در صورت قطع اتصال به اینترنت)

مزیت کم‌نظیر این افزونه امکان کارکردن به صورت آفلاین از طریق اوتلوک است. در صورت قطع اتصال شما به اینترنت شما همچنان می‌توانید به صورت آفلاین به فعالیت‌های خود ادامه دهید. در نخستین زمانی که اتصال اینترنت شما برقرار شود، سیستم به صورت خودکار پایگاه داده CRM را به روزآوری خواهد کرد.

 یکپارچه سازی Outlook

لینک اصلی این مقاله. 

 

نظرات
  1. جعفر شربیانی 13:29 روز 08 اسفند

    این افزونه را چگونه می توان تهیه نمود؟

  2. پیمان آقازاده 11:47 روز 10 اسفند

    این افزونه به صورت مجانی از طرف مایکروسافت منتشر شده است و از طریق این پیوند می توانید دریافت نمایید. بحث مطرح شده از طرف آقای حقیقت ثابت پیاده سازی اون برای سیستم های آنلاین بود که نیاز به تنظیمات IFD و certificate های خاصی داره و برای مشتریان کلودافزار قابل دسترسی هست.