تقدیر از انجمن توسط مدیر برنامه‌های مشتریان مایکروسافت

باعث افتخار است که انجمن مدیریت ارتباط با مشتریان توسط مدیر برنامه‌های مشتریان مایکروسافت شناسایی و تقدیر شده است. از تمامی کسانی که در این مدت کوتاه در کنار ما بودند و  با همراهی خود باعث دلگرمی ما شدند تشکر می‌نماییم. برای مشاهده این پست در زبان اصلی به این پیوند مراجعه نمایید.

«چنانچه می‌دانید، یکی از مأموریت‌های Microsoft TechNet گسترش دانش فنی به تمامی زبان‌ها است. به دلیل وجود فاصله در وضعیت فعلی وبلاگ‌ها و تالارهای Dynamics CRM و آن‌چه به زبان فارسی وجود دارد، انجمن مدیریت ارتباط با مشتریان مایکروسافت پدید آمده است.

انجمن دارای بخشی برای انتقال اخبار Microsoft CRM است. در کنار آن، سه مولف مقاله‌هایی جهت بررسی ابعاد فنی و تحلیلی CRM ارائه می‌دهند. همچنین جهت غنی‌سازی بیشتر مطالب از دو MVP به نام‌های آندری بوتنکو و جیسون لتتیمر دعوت شده است تا پست‌های خود را به فارسی نیز ترجمه نموده و منتشر نمایند. در نهایت جهت ایجاد محیطی اجتماعی‌تر، تالارها جهت پرسش و پاسخ راه‌اندازی شده‌اند. تمامی خدمات ارائه شده توسط انجمن رایگان بوده و ما تلاش می‌نماییم مولف‌ها و مشارکت‌کنندگان بیشتری را نیز جذب نماییم. تمامی پیشنهادات و همکاری‌ها به گرمی مورد استقبال قرار می‌گیرند.»

نظرات
 1. مصطفی 10:54 روز 27 فروردین

  پیمان جان می دونی که همیشه باعث افتخار من بودی

  بهت تبرک میگم. انشالله خود بیل بیاد بنویسه :D

  خیلی خوشحال شدم واقعا..

 2. حسام 10:57 روز 27 فروردین

  آقا ما فکر نمیکردیم اینقدر کار شما درست باشه. تبریکات فراوان :)

 3. محمدعلی رحیمی 06:55 روز 28 فروردین

  تبریک ما را هم پذیرا باشید با تشکر از مطالب مناسبی که منتشر میکنید

 4. رامیز 05:38 روز 29 فروردین

  عالی است

 5. علوی 16:39 روز 29 فروردین

  باعث افتخار میباشید

 6. علی سپاسی 05:40 روز 31 فروردین

  باعث افختار است که با شما همکاری داشته ام

 7. بابک علی زاده 10:33 روز 19 شهریور

  بسیار عالی 

  تبریک 

  باعث افتخاریید شما ...