راهنمای کاربری را در نسخه 2015 سفارشی کنید

آیا تا به‌حال نیازی به تغییر محتوای راهنمای کاربری برای محیط‌های سفارشی را داشته‌اید؟ به کمک نسخه 2015 مدیریت ارتباط با مشتریان مایکروسافت شما خواهید توانست این نیازمندی را برطرف نمایید. در این نسخه امکان سفارشی‌سازی محتوای راهنمای کاربری در سطح کلی (Organization Level) و سطح هم موجودیت (Entity Level) فراهم شده است. این سفارشی‌سازی به راحتی امکان‌پذیر است.

برای تغییر محتوای راهنمای کاربری کافیست که از طریق تنظیمات سیستم URL دلخواه را جایگزین نمایید.

 محتوای کاربری سفارشی

 

راهنمای کاربری سفارشی (Use custom help for customizable entities) را فعال نمایید، و مسیر راهنماهای جدید را مشخص نمایید. زمانی‌که کاربر در هر موجودیتی بر روی دکمه Help کلیک نماید، محتوای سفارشی‌شده باز خواهد شد.

درصورتی‌که نیازمندی بیشتری برای سفارشی‌سازی داشته باشید می‌توانید از پارامترهای مختلف مانند نام موجودیت در URL استفاده نمایید. همچنین امکان استفاده از Form ID و Language Code نیز به عنوان پارامتر در URL وجود دارد.

 محتوای سطح موجودیت

 

همچنین درصورتی‌که بخواهید محتوایی را در سطح موجودیت سفارشی نمایید، بعد از فعال‌سازی محتواهای سفارشی از بخش تنظیمات سیستم مسیر زیر را دنبال نمایید:

Settings > Customizations > Customize the System > Entity

و موجودیت مورد نظر را انتخاب نمایید. در پنجره مورد نظر تیک مربوط به محتوای سفارشی را فعال نموده و آدرس مربوط به آن را وارد نمایید.