با قابلیت‌های نسخه جدید بیشتر آشنا شویم!

نسخه 2015 مدیریت ارتباط با مشتریان مایکروسافت قابلیت‌ها و امکانات جذابی را ارائه نموده است. این جذابیت‌ها به اندازه‌ای زیاد هستند که امکان انتخاب چند امکان برتر از بین آن‌ها سخت به نظر می‌رسد.

 • Business Process Flow های پیشرفته: در نسخه جدید شما خواهید توانست که شاخه‌هایی را به شرایط اضافه کنید و نیز چند شرط را در یک Rule تعریف نمایید.

Business Process Flow های جدید

 • فروش موبایلی: آیا تابه‌حال برای شما پیش آمده است که در ملاقات با مشتری که اینترنت نداشته است بخواهید جزئیاتی را به رکوردهای CRM اضافه نمایید؟ با امکانات جدید می‌توانید از طریق موبایل خود به شکل Offline تغییرات مورد نظر را اعمال نمایید و در هنگام وصل شدن به CRM این تغییرات Sync خواهند شد. همچنین نمودارها قابلیت نمایش در تبلت‌ها را نیز خواهند داشت.

فروش موبایلی

 • Business Rule های پیشرفته: در Ruleهای جدید می‌توانید If/Then اضافه نمایید. همچنین امکان ترکیب چند Rule به کمک Or/And امکان‌پذیر شده است.

Business Rule

 • امکانات جستجوی پیشرفت: در نسخه جدید شما می‌توانید بر روی موجودیت‌های گوناگونی جستجو نمایید. کافی است عبارت مورد نظر را تایپ نمایید تا CRM، رکوردهای مختلف را در موجودیت‌های مختلف جستجو نماید.

جستجو

 • امکانات امنیتی جدید: به مدیران امکان دسترسی به رکوردهای مختلف بر اساس سلسله مراتب سازمانی در گزارش‌های ارائه می‌شود. باعث راحتی راهبران خواهد شد!
 • امکانات Outlook Sync گسترده: می‌توانید فیلدهای بیشتری را برای Sync شدن بین CRM و Outlook تنظیم نمایید. همچنین می‌توانید از یادداشت‌هایی شخصی بر روی Contactها استفاده نمایید که در CRM قابل مشاهده نیستند.

امکانات اوتلوک

 • مدیریت محصولات: امکان ایجاد ارتباطات گسترده بین محصولات مختلف، دسته‌بندی جذاب محصولات و ارائه پیشنهادات محصولی از قابلیت‌های جدید نسخه 2015 Microsoft CRM است.
 • SLAهای بهبود یافته: در بخش تنظیمات Tab جدیدی برای بخش خدمات اضافه شده است. SLAها بر اساس دلیل وضعیت می‌توانند تعلیق شوند. رکوردهای قبلی به عنوان SLA استاندارد تلقی می‌شوند و رکوردهای جدید امکان استفاده از امکانات سفارشی را خواهند داشت.

SLA

 • محاسبات بر روی فیلدها: در نسخه جدید امکان محاسبات پیچیده برای فیلدهای مختلف در فرم‌ها، گزارشات و نمودارها فراهم شده است. آیکونی با شکل محاسبه برای فیلدهایی که این امکان را دارند اضافه شده است.
 • تصویرسازی سلسله مراتب: در فرم‌ها امکان مشاهده فلیدهای مختلف بر اساس محاسبه شده، Rollup و پروفایل‌ها امنیتی فراهم شده است.
نظرات
 1. محمدعلی آذری 15:08 روز 20 مهر

  آیا زمان ارائه مشخص شده است

 2. پیمان آقازاده 16:34 روز 23 مهر

  سلام

  زمان دقیق مشخص نشده است، ولی مهلت انتهای سال میلادی برای ارائه آن معرفی شده است. هرچند در حال حاضر از برخی کانال ها می‌توان به نسخه بتا دسترسی پیدا کرد.